KURUMSAL
Hakkımızda
Aktüel Patent olarak uzman kadromuz ile 2006 yılında İstanbul'da kurulduk. O günden beri sürekli yeniliği ve innovasyonu takip ederek danışmanlık hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu serüvene başladığımız günden beri sadece müşteri odaklı çalışıyor, marka ve patent işlemlerinizi alanında uzman kadromuz ile takip etmekteyiz.

Sizin kimliğiniz olan markanızı en az sizin kadar önemsiyor, başvuru ve daha sonraki tüm aşamalarda size destek sağlıyoruz.

Fikr-i ve Sınai Mülkiyet Hakları olarak adlandırılan marka ve patent konuları, günümüz rekabet koşulları altında her geçen gün daha da önem kazandığını biliyoruz. Bu noktada Aktüel Patent olarak sizin markanızın, buluşunuzun veya tasarımızın kıymetlendirilmesi ve devlet nezdinde size özel olduğunun belgelendirilmesi için en doğru seçeneği sunmaya gayret gösteriyoruz.

Danışmanlık hizmetlerimizin tamamını iş etiği çerçevesinde, lokal kurallarımız doğrultusunda, hızlı ve etkin bir biçimde tamamlıyoruz. Bu sayede Başta İstanbul ve Bursa olmak üzere tüm Türkiye'de bir çok firmaya danışmanlık etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.


Sizleri de İstanbul'da bulunan marka ve patent ofisimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.